Ile kosztuje wynajem auta premium? Wypożyczalnia samochodów sportowych to oferty tańsze niż myślisz!

Nawet kilka milionów złotych – właśnie tyle trzeba zapłacić za najlepsze samochody sportowe na świecie. Ich wypożyczenie to już znacznie niższe ceny. Dzięki temu każdy, kto marzy o poprowadzeniu sportowego auta klasy premium, może spełnić swój sen!

Wypożyczalnie sportowych samochodów zawitały także do Polski. Dzisiaj cieszą się dużym powodzeniem i wybiera je wielu klientów, którzy wynajmują pojazdy klasy premium do różnych celów – na urodziny, na wieczory kawalerskie, śluby, ale również do kręcenia filmów, teledysków czy spotów reklamowych. Dodatkowo, przejażdżki takimi ekskluzywnymi pojazdami często wręczane są jako upominek dla fanów motoryzacji.

Za samochody luksusowe w wypożyczalniach wcale nie trzeba płacić sporej sumy. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć? Sprawdź teraz, jeśli także myślisz o skorzystaniu z takiej oferty!

Jazda sportowym autem na prezent – już od 99 złotych!

Podarowanie przejażdżki luksusowym autem nie musi być bardzo kosztowne! Ceny rozpoczynają się wtedy już od około 99 złotych!

Dzisiaj bez problemu można wykupić usługę polegającą na wynajmie samochodu na torze wyścigowym. Specjalne warunki – odpowiednio wyprofilowany tor, brak ograniczeń prędkości – pozwalają na wyciśnięcie z samochodu maksimum osiągów.

To popularny pomysł na prezent dla każdego, kto chciałby poczuć prawdziwą moc tych sportowych pojazdów. Oczywiście, jazdę można też zarezerwować dla siebie. Koszty zależne są wtedy od wybranego samochodu oraz od liczby okrążeń na torze.

Ceny w tym przypadku zaczynają się już od około 99 złotych za jedno okrążenie. W przypadku pojazdów z wyższej półki, na przykład Audi R8 czy też Porsche 911 Carrera 4S, trzeba będzie zapłacić już więcej, na przykład 199-299 złotych za jedno okrążenie na torze wyścigowym.

Najczęściej wypożyczalnie sprzedają wtedy vouchery upominkowe, które pozwalają obdarowanym osobom na samodzielny wybór terminu jazdy.

Wypożycz auto sportowe na cały weekend! Ceny już od 990 złotych

Jeśli jednak nie chcesz ograniczać się do przejażdżek na torze, w takim przypadku wypożyczalnia samochodów sportowych może zaoferować usługi wynajmu na dłuższy czas, na przykład na cały weekend.

W tym przypadku za wynajem samochodów sportowych trzeba będzie zapłacić już więcej, ale wtedy klient otrzymuje do dyspozycji pojazd praktycznie bez ograniczeń – doskonale sprawdzi się między innym na studniówkę, wieczór kawalerski, ślub, ale również po to, aby po prostu przetestować zdolności, jakie prezentują auta premium, które w salonach kosztują fortunę.

Z jakimi kosztami wynajmu trzeba się wówczas liczyć? Ceny zależne są głównie od wybranego samochodu, a także od czasu wynajmu.

Przykładowo, za wypożyczenie samochodów typu Chevrolet Camaro SS „Fifty” albo Mercedes A45S AMG trzeba będzie zapłacić cenę od około 990 złotych za jedną dobę, natomiast za weekend około 1790 złotych.

Więcej może kosztować wynajęcie jeszcze bardziej prestiżowych modeli, na przykład Dodge Challenger SRT HELLCAT, który ma pod maską ponad 700 koni mechanicznych! W tym przypadku jednodniowy wynajem to koszt około 1490 złotych, natomiast za 48 godzin trzeba będzie zapłacić około 2700 złotych.

Ceny zostały zaczerpnięte z wypożyczani samochodów luksusowych www.warkot.net, która specjalizuje się w wynajmowaniu aut sportowych i posiada w swojej ofercie jedne z najlepszych modeli do wyboru.

Wobec tego wynajęcie samochodu sportowego wcale nie musi być związane z bardzo wysokimi wydatkami. To zatem świetna okazja dla każdego, kto chciałby zasiąść za kierownicą sportowego samochodu – bez potrzeby wydawania na niego sporej sumy. Z ofertami wypożyczalni samochodowych można zapoznać się już teraz online!